Generalne wykonawstwo

Generalne wykonawstwo

Firma Awiar to generalny wykonawca, który wykona projekt hali, projekt biurowca oraz zajmie się kompleksową obsługą budowy hali, budowy biurowca. Nasze działania obejmują wszystkie etapy realizacji inwestycji zaczynając od projektu obiektu, a kończąc na jego oddaniu do użytkowania. Posiadamy odpowiedni zespół, który chętnie podejmie rozmowy dotyczące każdego projektu, który inwestor chce zrealizować.

 

Odpowiemy na wszelkie pytania, wątpliwości, przedstawimy ciekawe rozwiązania oraz przedstawimy portfolio zrealizowanych obiektów.

 

Jesteśmy rzetelnym generalnym wykonawcą, który zajmie się realizacją Twojego przedsięwzięcia.

 

Dlaczego warto postawić na generalne wykonawstwo podczas budowy?

 

Zanim przejdziemy do rozważań na temat plusów i minusów korzystania z usług generalnego wykonawcy, warto nieco przybliżyć termin generalnego wykonawcy oraz zastanowić się nad tym, jakie cechy posiada podmiot określający się tym mianem. Otóż zgodnie z definicją, generalnym wykonawcą nazywa się przedsiębiorstwo o charakterze budowlanym, które w swoich usługach ma kompleksową realizację prac budowlanych, w skład których wchodzą wszelkie niezbędne czynności zlecone przez osobę zleceniodawcę lub inwestora. Już na wstępie należy wyraźnie podkreślić, że kluczową rolę w całym procesie wyboru firmy budowlanej ma zakres wykonywanych przez nią prac.

 

Decydując się na zlecenie konkretnych prac tak zwanym podwykonawcom, należy liczyć się z faktem, że konkretne elementy mogą być ze sobą niekompatybilne. Problem ten najczęściej wynika z różnych metod pracy, a także odrębnych zasad panujących wśród zatrudnionych specjalistów. Kolejnym czynnikiem, który często jest efektem ubocznym wynikającym z korzystania z różnorodnych podwykonawców, jest przedłużający się czas budowy.

 

Na podstawie wyżej przytoczonych argumentów z łatwością można zatem stwierdzić, że podstawową różnicą pomiędzy podwykonawcami a generalnym wykonawcą jest zakres obowiązków, a także holistyczne podejście do budowy. Firma Awiar jako generalny wykonawca jest zatem idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy nie dysponują czasem bądź nie mogą osobiście zaangażować się w organizację inwestycji. Jeśli zależy Ci na tym, by Twoja inwestycja została zrealizowana szybko oraz przede wszystkim sprawnie, postaw na Nas i zobacz jakie to proste.

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić jako generalny wykonawca

Generalny wykonawca – firma Awiar posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie realizowania oraz nadzorowania wszystkich etapów budowy obiektów indywidualnych, jak i przemysłowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne w dzisiejszych czasach jest podejście do inwestycji budowlanych i potrzeb zleceniodawców, dlatego po konsultacji z inwestorem i nawiązaniu współpracy wykonujemy rzetelnie wszystkie czynności budowlane. Nasi klienci cenią sobie wysoką jakość usługi jaką jest generalne wykonawstwo, a także kompetencje zespołu.

 

Zatrudniamy świetnie wykwalifikowanych specjalistów, którzy znają się na swoim fachach i wiedzą jak spełnić wizję nawet najbardziej wymagającego klienta. Inwestycje realizowane przez generalne wykonawstwo cechują się nie tylko terminowym oddaniem budynku do użytku, ale również ekonomicznym podejściem do całego przedsięwzięcia. Korzystanie z wiedzy oraz umiejętności generalnego wykonawcy pozwoli Ci zaoszczędzić wiele cennego czasu, a także finansów. Jest to możliwe głównie dzięki ujednoliconemu systemowi pracy, który jest oparty na umiejętnościach, wysokich kompetencjach oraz przede wszystkim na współpracy poszczególnych działów firmy Awiar. Cenimy sobie przejrzystość oraz jasne zasady współpracy, dlatego, jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług generalnego wykonawstwa, już na samym początku przedstawimy Ci szczegółową wycenę, dzięki której będziesz mógł odpowiednio zaplanować swój budżet.

 

Konsultanci chętnie podzielą się swoją wiedzą i pomogą zaplanować realizację Twojej inwestycji.

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 awiar.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.