Hale usługowe o konstrukcji stalowej

Hale usługowe o konstrukcji stalowej

Konstrukcje wielkopowierzchniowe przeznaczone pod działalność usługową muszą cechować się niezwykłą trwałością oraz odpornością na wpływ zmiennych warunków atmosferycznych. Takie właściwości zapewniały hale wykonane z żelbetu. Obecnie hale usługowe to najczęściej konstrukcje oparte o stalowe prefabrykaty.

 

Najważniejsze zalety hal stalowych

 

Wybór stali jako podstawy konstrukcji hali wielkoformatowej to zdecydowanie ekonomiczne rozwiązanie. Pomimo, że stal jest droga w porównaniu do materiałów alternatywnych, koszty instalacji obiektu stalowego są zdecydowanie niższe. Wzniesienie stalowej hali usługowej jest ponadto szybkie. Stal jest materiałem niezwykle wytrzymałym, a jednocześnie lekkim, dzięki czemu nie wymaga stosowania dodatkowych podpór i wzmocnień, nawet w przypadku obiektów o znacznej rozpiętości. Gotowe, prefabrykowane moduły umożliwiają postawienie hali już w niecały miesiąc, niezależnie do panujących warunków pogodowych.

Stalowe hale usługowe to nieskończone możliwości w zakresie dopasowania konstrukcji do konkretnych potrzeb inwestora, nie tylko pod względem technicznym, ale również architektonicznym. Z powodzeniem dostosujesz je do swojej wizji oraz otoczenia, tworząc wspaniałe:

Już wzniesiona konstrukcja może być dodatkowo wielokrotnie modyfikowana. Pierwotne kilkaset metrów kwadratowych powierzchni w kilka tygodni można rozbudować o kolejne kilkaset metrów bez konieczności wprowadzania zmian w konstrukcji pierwotnej hali. Modułowa hala daje ponadto możliwość łatwego przetransportowania obiektu w inne miejsce., jeśli tylko zachodzi taka potrzeba.

 

Hala stalowa usługowa – czym kierować się przy wyborze wykonawcy?

 

Profesjonalna firma trudniąca się wznoszeniem stalowych hal, w odniesieniu do przekazanych przez Klienta informacji o przeznaczeniu hali, zaproponuje najodpowiedniejsze rozwiązania konstrukcyjne, z uwzględnieniem obowiązujących przepisów z zakresu bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej hal usługowych.

Doświadczeni w konstruowaniu wielkopowierzchniowych hal stalowych projektanci i architekci optymalnie dopasują elementy konstrukcyjne tak, by zapewnić obiektowi maksymalną użyteczność. Uwzględnią konieczność zastosowania dodatkowych systemów zabezpieczających, instalacji oraz specyfikę działalności. Prawidłowo zaprojektowana i wybudowana stalowa hala usługowa to gwarancja wysokiej estetyki obiektu i komfortu jej użytkowania.

Najnowsze wpisy

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 awiar.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.